Radiesse®

Radiesse je aktivní výplň, která obsahuje hydroxyapatit vápenatý.

Radiesse®

Radiesse® je jedinečná aktivní výplň, která se užívá v estetické medicíně k vyplnění vrásek, napnutí pleti či ke konturování obličeje. Pod pokožkou se chová jako podpůrná kostra a stimulant Vaší vlastní tvorby kolagenu a elastinu. Dá se říct, že působí jako „tekutý lifting“, který dodá pokožce objem a vyhladí vrásky.

Lze využít také k omlazení a dodání svěžího vzhledu pokožky na krku, dekoltu, hřbetu ruky či zlepšení vzhledu kůže na lokti a koleni.

Výsledek je patrný ihned po aplikaci, nicméně maximální efekt se dostaví až po 3 měsících, kdy dojde k produkci přirozeného kolagenu. Radiesse vydrží dle klinických studií rok až rok a půl a poté lze znovu opakovat. Speciální složení vápníku a fosforu obsaženého v gelu jsou pro tělo přirozené látky, proto nedochází k žádným alergickým reakcím.

V čem se liší Radiesse® od kyseliny hyaluronové?

Radiesse® je alternativa ke kyselině hyaluronové. Používáme ho preferenčně k vyhlazení jemných vrásek na tvářích a obecně k rejuvenilizaci pokožky dolní poloviny obličeje. Kyselina hyaluronová by v těchto případech mohla i vzhledem ke své větší hmotnosti způsobit zhoršení stavu.

Objednat se

Objednejte se na radiesse on-line.