Omlazení
intimních partií

Unikátní přístroj JET PLASMA For Her II určený k omlazení intimních partií, konečně v Českých Budějovicích.

Dovolujeme si Vám představit, jako vůbec 1. pracoviště v Jihočeském kraji, revoluční novinku na poli estetiky intimních partií – přístroj JET PLASMA for her II. Jedná se o certifikovaný zdravotnický prostředek (CE1023 – Institut pro testování a certifikaci) určený k rejuvenilizaci tkání ve vulvovaginální oblasti. Ošetření pochvy i zevního genitálu je miniinvazivní a zcela nebolestivé.

Jak to funguje?

Pozitivní účinek přístroje je způsoben kombinací tepla, depolarizací buněčné membrány a nízkoprahové reverzibilní extrapolace. Působení stejnosměrného proudu generuje teplo, které aktivuje tvorbu nového kolagenního vaziva, vytváří se pevnější a elastičtější vazivová struktura a dochází k rejuvenilizace tkáně.

Jaké jsou indikace k ošetření přístrojem?

Ošetření je indikováno u všech žen, které mají potíže s tzv. vulvovaginální laxitou a s ní spojenými problémy jako např.

  • Zhoršení sexuálního života kvůli suchosti a podrážděnosti pochvy
  • Snížená těsnost, elasticita a citlivost pochvy (zejména po porodu)
  • Nedostatečná vaginální vlhkost
  • Dyskomfort v oblasti pochvy nezánětlivé etiologie (pálení a svědění)
  • Stressová inkontinence

Lze omladit také oblast zevního genitálu (vulvy) ?

Ano, přístroj JET PLASMA For Her II dokáže za pomocí speciálních aplikátorů omladit i kožní kryt zevního genitálu. Zde se díky působení přístroje aplikuje vyživující krém hluboko do pokožky a tím dochází ke kýženému efektu rejuvenilizace. Ošetřit lze také např. oblast po nástřihu hráze při porodu.

Je výkon bolestivý, jak dlouho trvá a kdo ho provádí?

Výkon je zcela nebolestivý a jedno sezení trvá cca 30 – 40 min. Jak vaginální rejuvenilizace, tak omlazení zevního genitálu zahrnuje 3 sezení v rozmezí vždy cca 7 dní . Výkon lze po čase opakovat.

Spokojenost klientek a vysoká erudice našich zaměstnanců jsou vždy na prvním místě. Proto tyto výkony u nás provádí Mgr. Petra Horalíková – vysokoškolsky vzdělaná porodní asistentka a instrumentářka na gynekologických operačních sálech nebo Dana Králová – instrumentářka chirurgických oborů a specialistka na mezoterapii. Lékařskou supervizi zajišťuje MUDr. Oldřich Štěpánek – specialista v gynekologii a porodnictví.

Existují kontraindikace k zákroku?

Ano, vaginální i zevní ošetření nelze provést pokud:

  • Pacientka má kardiostimulátor, či jiný implantovaný elektrický přístroj
  • Při těhotenství, menstruaci či vaginálním krvácení nejasné příčiny
  • Při akutním infekčním či onkologickém onemocnění vulvovaginální oblasti
  • Při epilepsii či přítomnosti kovových kloubních náhrad v oblasti ošetření

Objednat se

Objednejte se na omlazení intimních partií on-line.