OK Medical

vysoká odbornost – profesionalita – preciznost

Přečtěte si něco o nás a našem týmu v OK Medical.

Kdo jsme?

Vážené klientky a klienti, vítám Vás na webu naší ordinace estetické medicíny a privátní oftalmologie. Působíme na trhu již od roku 2019 a snažíme se Vám do Českých Budějovic přinést přístup a profesionalitu ve zdravotnictví odpovídající 21. století.

Jsme součástí Centra oční péče a estetiky na Poliklinice Sever, kde optimálně propojujeme odbornosti jako jsou estetická medicína, oftalmologie, optometrie, plastická chirurgie a v neposlední řadě – designová oční optika.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a na konzultaci provedeme komplexní poradenství stran estetiky obličeje a doporučíme vhodný výkon ke korekci potíží, které klienta trápí. 

Naší specializací v rámci služeb estetické medicíny jsou tzv. „miniinvazivní přístupy“, tedy 

bez skalpelu, bez krvácení, bez jizev

V současné době jako jedni z mála v celém Jihočeském kraji nabízíme provedení tzv. „miniinvazivní plastiky očních víček“ za pomocí přístroje Jett Plasma Lift Medical a konkrétně s tímto typem zákroku máme bezkonkurenčně největší zkušenosti.

Věřím, že s našimi službami budete spokojeni, a že se vám naše ordinace, pracoviště optometrie i oční optika budou líbit. Veškeré prostory i designové prvky jsme navrhovali sami s manželem tak, aby prostředí odpovídalo 21. století a zároveň nebylo „nudné a lékařsky sterilní“. Věříme, že se nám to povedlo, resp. snažili jsme se pro to udělat vše.

S úctou

MUDr. Kim Štěpánková, FEBO, DiS.

Proč jít na výkon k nám?

Neváhejte se na nás obrátit s vašimi dotazy

Využijte jednoduchého on-line formuláře a napište nám dotaz.