Ošetření Jett Plasma
Lift Medical

Jedná se unikátní přístroj pro použití v oftalmologii a estetice, který jsme zakoupili v roce 2019 jako vůbec první pracoviště v Českých Budějovicích.

Díky němu jsme schopni nechirurgickou cestou odstranit nechtěné kožní výrůstky či afekce na obličeji, resp. na celém těle. Dále s ním provádíme hit estetické medicíny posledních let – Miniinvazivní plastiku očních víček. To vše 

bez skalpelu, bez krvácení, bez jizev

Jak přístroj funguje?

Plasmový výboj vzniká mezi hrotem přístroje a vodivě propojenou kůží klienta/ky (k přístroji) při vzdálenosti hrotu nad kůží 2mm. Vzduch, který obsahuje volné elektrony v místě výboje získává velkou energii, která vede k průrazu vzduchu, ten přestává být izolantem a vzniká výboj, díky čemuž dochází k ionizaci vzduchu, který se tak stává plazmou.

K čemu lze přístroj použít?

Pokud pomineme Miniinvazivní plastiku očních víček, které je věnována samostatná stránka, největší využití nacházíme v možnosti nechirurgického odstranění nechtěných kožních výrůstků či afekcí jako – fibromy, žilky na obličeji, xantelesmata (tukové váčky na očních víčkách), stařecké skvrny či hypertrofické jizvy. Ošetření provádíme v injekční anestezii či po aplikaci anestetického gelu.

jett-plasma-pred jett-plasma-pote

Objednat se

Objednejte se na ošetření Jett Plasma Lift Medical on-line.