Optometrie

Naše optometristka, která disponuje VŠ vzděláním z ČVUT v Praze, je vám k dispozici, pokud potřebujete přeměřit dioptrie či předepsat nové brýle.

Poskytujeme také kompletní poradenství stran kontaktních čoček včetně nácviku jejich aplikace. Součástí každého měření je bezplatné zjištění nitroočního tlaku a tloušťky rohovky.

Využíváme nejpřesnější digitální měřící techniku od německé společnosti ZEISS. Díky přímému napojení na oční ordinaci Dr. Štěpánkové máme k dispozici širokou škálu speciálního přístrojového vybavení, které daleko přesahuje standardy běžné optometrie a patříme tak mezi nejvybavenější pracoviště tohoto typu v Českých Budějovicích.

Co vás při měření optometristkou čeká

Na měření dioptrií a předpis brýlí se můžete objednat prostřednictvím jednoduchého webového formuláře (upřednostňujeme), či telefonicky.

Naše optometriska se při prvním pohovoru zeptá na vaši oční anamnézu a následně provede komplexní měření optických parametrů oka včetně bezplatného zjištění nitroočního tlaku a tloušťky rohovky.

Poté proběhne detailní vyšetření zraku za pomoci mnoha speciálních testů k nastavení optimální brýlové korekce. To vše na digitálním foropteru ZEISS (high-endový speciální přístroj k předpisu brýlí).

Po nastavení optimální brýlové korekce vám optometristka na tabletu odprezentuje současné možnosti různých typů moderních brýlových čoček ZEISS včetně virtuálního pohledu přes „vaše nové brýle“ a doporučí konkrétní typ čočky přímo pro vaše potřeby.

Díky unikátnímu IT systému společnosti ZEISS a propojení pracovišť Centra oční péče a estetiky si poté můžete brýle s doporučenou čočkou ZEISS nechat zhotovit v naší oční optice v přízemí Polikliniky Sever. Zde také lze využít voucher na 500 Kč, který obdržíte po absolvovaném měření.

U nás dáváme celému procesu výběru brýlí opravdový smysl. Nabízíme vám komplexní německé řešení a technologii ZEISS od A do Z.

Věříme, že s našimi službami a brýlemi budete spokojení.

Objednat se

Objednejte se na optometrii on-line.