Plasmaterapie

Biostimulace s použitím vlastní plazmy.

Principem plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk pokožky. Stárnutí pleti je způsobeno právě přirozenou ztrátou kolagenu, která je spojena se špatnou hydratací a snižující se aktivitou fibroblastů (buňky produkující kolagen). Naše vlastní plazma, bohatá na krevní destičky, obsahuje velké množství růstových faktorů a  umí tyto buňky nabudit a stimulovat je k tvorbě nových kolagenních vláken. Tím dochází k regeneraci, rozzáření a zřetelnému omlazení pleti.

Na co se plasmaterapie užívá?

Tato metoda je vhodná pro ošetření obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou, ale například i na povolenou kůži nad koleny a u paží. Lze ji využít také k podpoře růstu vlasů nebo pro ošetření jizev po akné či strie. Vhodná je též jako regenerační kúra po laserových zákrocích a po chemickém peelingu. Je doporučeno zákrok opakovat minimálně 3x.

Plazma se připravuje centrifugací vlastní krve ve speciální certifikované a pro tento účel uzpůsobené zkumavce. (na našem pracovišti používáme kvalitní patentované zkumavky švýcarské firmy RegenLab, které zaručují minimalizaci kontaminace a vysokou výtěžnost krevních destiček – až 85% a eliminace červených krvinek až o 99,7%).

Objednat se

Objednejte se on-line.