Mezoterapie

Radisesse

Mezoterapie

Mezoterapie je ošetření pokožky injekční aplikací kyseliny hyaluronové, plazmy, vitamínů a koktejlu omlazujících látek do podkoží mikrojehličkou. Množství a složení koktejlu určí lékař po konzultaci s klientem.

Ošetření trvá zhruba 30 minut, je pouze mírně bolestivé, po aplikaci nedoporučujeme aplikovat make-up po dobu zbytku dne, návštěvu bazénu nebo sauny do druhého dne. Výhodou ošetření je velmi rychlý nástup účinku, téměř okamžitě. Účinek se ještě více násobí v horizontu dvou týdnů a dále. Dle typu pleti zvolí lékař počet ošetření a množství aplikované látky.

Radiesse

Radiesse je aktivní výplň, která obsahuje hydroxyapatit vápenatý. Speciální složení vápníku a fosforu obsaženého v gelu jsou pro tělo přirozené látky, proto nedochází k žádným alergickým reakcím.

Výsledek je po aplikaci viditelný okamžitě a působí dlouhodobě.

Tato aktivní výplň nejen doplňuje objem, ale i díky unikátnímu složení obnovuje tvorbu kolagenu v pokožce. Radiesse se pod pokožkou chová jako podpůrná kostra, která poskytuje strukturu a stimuluje vaši vlastní produkci kolagenu.

Tento proces pokračuje ještě několik měsíců po aplikaci. Radiesse vydrží dle klinických studií rok až rok a půl a poté lze opakovat.

Objednat se

Objednejte se na mezoterapii či radiesse on-line.