Služby – OK Medical
Site Overlay

Služby

Miniinvazivní plastika víček pomocí Jett Plasma Lift

Představujeme Vám revoluční zdravotnický přístroj pro použití v neablativní chirurgii a estetice. Jako první v Českých Budějovicích Vám nabízíme provedení kosmetických a korektivních výkonů pomocí přístroje Jett Plasma Lift Medical. Jedná se o unikátní technologii ošetření plasmovým tokem.


Aplikace kyseliny hyaluronové a botulotoxinu

Botulotoxin se v estetické medicíně užívá zejména ke korekci mimických vrásek. Kyselina hyaluronová je látka, která se běžně nachází v lidském těle. V estetické medicíně nachází uplatnění zejména jako výplň při korekci hlubokých vrásek, zvětšení objemu rtů či korekci vtažených jizev.
Komplexní oční vyšetření a optometrie

Nabízíme Vám komplexní oční vyšetření předním specialistou v oboru a to bez čekání. Objednací doba na vyšetření je garantována do dvou týdnů. Jedná se kompletní vyšetření očí a zraku tj. refrakce, nitrooční tlak, vyšetření předního i zadního segmentu oka, konzultace výsledků vyšetření a event. doporučení dalšího postupu.


Miniinvazivní niťový lifting

Moderní metoda vypnutí pokožky obličeje, která je alternativou chirurgického liftingu. Pomocí aplikace liftingových 3D nití šetrně zajistíme vypnutí povolené kůže obličeje a tím docílíme požadovaného kosmetického efektu.

Estetika pro muže

Nabízíme provedení korektivních a kosmetických výkonů  pro muže v Českých Budějovicích. Diskrétnost a zcela individuální přístup k Vašemu problému na prvním místě. Jsme profesionálové využívající nejmodernější technologie.